Ania chciała kupić jednakowych puszek karmy dla psa, ale zabrakło jej złotych. Kupiła takich puszek karmy i zostało jej złotych. Ile kosztuje jedna puszka karmy? Zapisz obliczenia.
TWOJA NAUKA DZIŚ
Zadanie nr 18 z Egzaminu Ósmoklasisty z matematyki 2021
TWOJA ODPOWIEDŹ
Pisz odręcznie jak na kartce - Odrabiak odczyta wzory, obliczenia i schematy.
